Expositie Een tweede leven

Saturday 10 September, 12:00 - 17:00 hour
Friday 16 September, 10:00 - 17:00 hour
Saturday 17 September, 10:00 - 17:00 hour
Friday 23 September, 10:00 - 17:00 hour
Saturday 24 September, 10:00 - 17:00 hour
Friday 30 September, 10:00 - 17:00 hour
Saturday 1 October, 10:00 - 17:00 hour
Friday 7 October, 10:00 - 17:00 hour
Saturday 8 October, 10:00 - 17:00 hour
Friday 14 October, 10:00 - 17:00 hour
Saturday 15 October, 10:00 - 17:00 hour
Gratis
Volwassenen
Galerie de Tuinkamer opent het nieuwe seizoen met een expositie waarin drie kunstenaars ieder op hun manier invulling geven aan het thema “Een tweede leven”.
Image
Foto van expositiestuk

Mika van Vonderen doet dat door het beschilderen van leren jassen, tassen en schoenen met speciale leerverf. Ron Groen geeft  afgedankte objecten en materialen een nieuw leven door ze te verwerken in zijn kunstwerken voor binnen en buiten. En Harald Timmer creëert met zijn ongebreidelde fantasie regelmatig nieuwe levens.


De expositie loopt tot 15 oktober en is geopend op vrijdag en zaterdag van 10 tot 17 uur.

Adres:
Galerie de Tuinkamer
Wilsonstraat 61
2131 PM Hoofddorp